Kontakt

Improvera AB
Videum Science Park
Framtidsvägen 12 A
351 96 Växjö

Charlotte Heliosson

VD Improvera
Verksamhetsledare StyrelseAkademien Sydost
Konsult UC Marknadsinformation
0470-79 46 30
0708-831 402
charlotte@improvera.se
sydost@styrelseakademien.se

Nils-Erik Persson
Senior Advisor i styrelse- och ledningsfrågor
Förmedlare av styrelseledamöter
0470-79 46 40
0708-574 147
nils-erik@improvera.se

Linda Ellingsen
Marknadsansvarig Improvera och StyrelseAkademien Sydost
Marknadskonsult
0470-79 46 31
linda@improvera.se

Christina Lindberg
Konsult strategi- och affärsutveckling
Programansvarig VD-Kompetens
0703-128 700

christina@improvera.se


Helena Bertilsson
Konsult verksamhets- och ekonomistyrning
0701-911 037
helena@improvera.se

Magnus Lesshammar
Konsult kvalitets- och produktionsstyrning
0766-310 760
magnus@improvera.se

Följ oss på Facebook eller LinkedIn för att hålla dig uppdaterad kring aktuella händelser. Klicka på ikonerna uppe i det högra hörnet så kommer du till respektive sida.


Vårt kontor finns i hus Bravo, vån 2, Videum Science Park.


Visa större karta